Czym jest Modułowa Zielona Ławka

Jesteśmy firmą stale rozwijającą się, obecnie pracujemy nad wdrążeniem kolejnego pionierskiego rozwiązania jakim jest solarna ławka modułowa, która służy użytkownikom nie tylko do odpoczynku. Dzięki specjalnej instalacji i wiązce kabli wyposażonych w różnego typu końcówki, jest też stacją ładującą do telefonów komórkowych czy innych urządzeń elektronicznych.

W ławce dostępne będą różne opcje ładowania, między innymi standardowe gniazdo USB, automatycznie zwijające się kable ładujące, a także ładowanie indukcyjne, które chcemy wprowadzić w niedalekiej przyszłości.

Nasze urządzenie świetnie skomponuje się z Państwa istniejącymi ławkami, dzięki czemu zaadoptujemy każdą ławkę, bądź wykonamy dowolną ławkę ładującą w oparciu o projekt architektoniczny.

Inteligentna ławka modułowa daje użytkownikom darmowy dostęp do internetu. Wszystkie funkcje zasilane są energią słoneczną. Idealnym rozwiązaniem w urządzeniu jest funkcja internetu na żądanie – wystarczy nacisnąć guzik.

W dzisiejszych zabieganych czasach, każdy szuka miejsca na relaks, stroniąc od hałasu, czy codziennego pośpiechu, w opcjach ławki modułowej mają Państwo możliwość włączenia muzyki relaksacyjnej, zwolnić na chwilę tempo, odpocząć od miejskiego zgiełku słuchając w tle śpiewu ptaków czy szumu wodospadu.
Dodatkowe opcje w które można wyposażyć ławkę modułową to informator o stanie pogody, a także, układ emitujący dźwięki o częstotliwościach ponadakustycznych, odstraszający komary – wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni guzik i ww. opcje są do Państwa dyspozycji.

Solarna Zielona modułowa ławka
Solarna ławka w parku
Zwykłe ławki zmieniamy w solarne - Zielona modułowa ławka Smartta

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie

[contact-form-7 404 "Not Found"]