Nasza Firma

Nasza firma od lat specjalizuje się w branży reklamowej. Powstała jako zwieńczenie pasji i umiejętności osób, które są profesjonalistami w swej dziedzinie. Jako właściciel agencji reklamowej Inteligentna Reklama tworzymy projekty, które doceniły marki, tj. Play, Kia Motors, Ergo Hestia czy też Avans oraz wiele innych firm. Od samego początku dokładamy wszelkich starań aby wyobrażenia naszych klientów pokazać światu w jak najciekawszej formie.

Lata praktyki pozwoliły rozwinąć się nam w wielu gałęziach reklamy. Oprócz grafiki użytkowej, usług internetowych oraz szeroko rozumianych multimediów jesteśmy pionierem na polskim i europejskim rynku w produkcji przyczep reklamowych. Najwyższa jakość usług oraz wykorzystanie solidnych, certyfikowanych materiałów sprawiły, że odnieśliśmy sukces. Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy busy reklamowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem reklamobiorców. Chęć sprostania najbardziej wymagającym klientom oraz ciągłe rozszerzanie oferty na prężnie rozwijającym się rynku reklamy, doprowadziły nas do innowacyjnego projektu jakim jest Smartta.

Zespół najlepszych w Polsce programistów, grafików, specjalistów ds. sprzedaży i marketingu jako pierwszy w kraju opracował nowoczesny system Smartta.
W odpowiedzi na coraz większe wymagania zleceniodawców poszukujących indywidualnej reklamy, wyróżniającej się na rynku stworzyliśmy nowoczesny produkt, który sprosta wielu wymaganiom.

Smartta to zaawansowane w swej technologii ekrany telewizyjne. Proste w formie, odporne na uderzenie kijem baseballowym, inteligentne systemy stały się innowacją we współczesnej reklamie. Urządzenie daje możliwość dotarcia do dużej liczby klientów. Dzięki swej elastyczności treści na nim wyświetlane mogą być zmieniane w każdej chwili z każdego miejsca na świecie przez administratora. Zawdzięcza się to wbudowanemu mobilnemu internetowi. Smartta może współpracować z urządzeniami, tj. komputer, smartfon czy tablet.

Warto podkreślić, iż nasza firma nieustannie poszerza swój rynek zbytu o nowych klientów. Dzięki temu nasze produktu stają się coraz bardziej rozpoznawalne w kraju i wielu państwach UE i nie tylko. Od zawsze Pragniemy dopasować naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb i przyczynić się do satysfakcji klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!