Czym jest Modułowa Zielona Ławka

Zielona Ławka, czyli solarna ławka oraz Zielone Moduły to kolejne innowacyjne produkty.

Zielona Ławka służy użytkownikom nie tylko do odpoczynku. Dzięki specjalnej konstrukcji i wyposażeniu, jest też stacją ładującą do telefonów komórkowych czy innych urządzeń elektronicznych oraz HotSpotem! W Zielonej Ławce można komponować wszystko według potrzeb – zarówno siedzisko, jak i całe wyposażenie – nie ogranicza nas wyobraźnia!- a ona sama działa jak innowacyjne klocki, które można w dowolnym momencie rozbudowywać.

Zamawiający ma możliwość zaprezentowania swojej firmy/instytucji zarówno na zielonych modułach (bokach ławki), które dają dużą powierzchnię reklamową, jak i poprzez AudioGuide.

Solarna ławka ma różne opcje ładowania, między innymi standardowe gniazdo USB, samozwijające się kable ładujące, a także ładowanie indukcyjne – również komponujemy według zamówienia, ponieważ jesteśmy elastyczni i dostosowujemy produkty do potrzeb Klienta.

Zielona Ławka daje użytkownikom darmowy dostęp do Internetu. Wszystkie funkcje zasilane są energią słoneczną, dzięki czemu korzystanie z ławki jest ekologiczne.

Inteligentna ławka dostępna jest także w wersji modułowej – tzw. solarne zielone moduły –  czyli opatentowany system z panelem fotowoltaicznym (bez siedziska), który świetnie skomponuje się z Państwa istniejącymi ławkami. Dzięki temu zaadoptujemy 99% ławek miejskich w innowacyjne solarne ławki.

W dzisiejszych zabieganych czasach każdy szuka miejsca na relaks, stroniąc od hałasu, czy codziennego pośpiechu. W opcjach zielonej ławki modułowej mają Państwo możliwość włączenia muzyki relaksacyjnej, zwolnić na chwilę tempo, odpocząć od miejskiego zgiełku słuchając w tle śpiewu ptaków czy szumu wodospadu.
Dodatkowe opcje w które można wyposażyć ławkę modułową to informator o stanie pogody, a także układ emitujący dźwięki o częstotliwościach ponadakustycznych, odstraszający komary – wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni guzik i ww. opcje są do Państwa dyspozycji.

Funkcje Zielonej Ławki solarnej oraz Zielonych Modułów, które można dowolnie komponować według zapotrzebowania:

  • ładowanie telefonów komórkowych (kable samozwijające, porty USB, indukcje)
  • Internet
  • AudioGuide – głośnik z przewodnikiem turystycznym
  • stacja naprawcza do rowerów/wózków z automatycznym kompresorem + stojak na rowery
  • odstraszacz komarów
  • sensor jakości powietrza
  • stacja pogodowa
  • dźwięki natury
  • muzyka relaksacyjna
  • logo Klienta
Solarna ławka w parku
Zwykłe ławki zmieniamy w solarne - Zielona modułowa ławka Smartta

Solarna Zielona modułowa ławka
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Połączenie między Pana/ Panią a naszym serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu Państwa dane są w pełni bezpieczne.
Szczegółowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe znajdziesz tutaj.