HYBRYDA 100% FUNKCJONOWANIA

Nowatorskim projektem, wprowadzanym na rynek jest Hybrydowa Zielona Ładowarka, to  połączeniem energii odnawialnej z energią konwencjonalną. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nasze urządzenie będzie w stu procentach funkcjonalne, przy każdych warunkach atmosferycznych.

Za pomocą połączenia tych dwóch energii możemy nieprzerwanie korzystać z urządzenia, jeżeli energia słoneczna skumulowana w akumulatorze się wyczerpie, następuje automatyczne przełączenie na energię konwencjonalną przez co Zielona Ładowarka jest dostępna 24/h dla użytkowników nie martwiąc się, że zabraknie nam energii w urządzeniu.

Udoskonalając nasze urządzenie, wkrótce wprowadzimy kolorowe wyświetlacze elektroniczne LED, LCD. Poprzez zarządzanie panelem sterującym, za pomocą internetu, mamy możliwość sterowania informacją, reklamą z każdego miejsca na ziemi.

Dzięki pełnej gamie dodatków, którymi dysponujemy, mogą Państwo wyposażyć swoje urządzenie, staję się ono bardziej funkcjonalne, np. montując kamerę na urządzeniu, możecie Państwo mieć pełny nadzór nad urządzeniem i terenem wokół niego.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO informujemy, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane nam za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego są gromadzone, przetwarzane i przechowywane w celu prowadzenia korespondencji z Państwem i w celu, dla którego zostały nam udostępnione. Połączenie między Pana/ Panią a naszym serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu Państwa dane są w pełni bezpieczne.
Szczegółowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe znajdziesz tutaj.