Nasza Firma

Firma Smartta Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się działalność, która zajmuje się produkcją innowacyjnych i ekologicznych produktów solarnych serii Zielonych Urządzeń. W tej serii znajdują się Zielone Ładowarki, Zielone Ławki oraz drzewa solarne. Każde z urządzeń zbudowane jest na zasadzie osobnych elementów, które razem tworzą doskonałą i trwałą całość odporną na warunki atmosferyczne przez długie lata.

Zespół firmy stara się tworzyć ławki, które będą równocześnie wandaloodporne, funkcjonalne, wygodne oraz designerskie. Każde urządzenie tworzone jest z myślą o indywidualnych potrzebach klientach oraz jego wymaganiach względem jakości produktu. Firma Smartta wciąż zdobywa nowe doświadczenie wprowadzając na rynek nowe produkty oraz ulepszając te, które już można zobaczyć w miastach i gminach. Misją firmy jest stworzenie urządzenia, które zadowoli każdego użytkownika!

Warto podkreślić, iż nasza firma nieustannie poszerza swój rynek zbytu o nowych klientów. Dzięki temu nasze produktu stają się coraz bardziej rozpoznawalne w kraju i wielu państwach UE i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!